Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

#przytul dziecko

„By przeżyć, trzeba nam czterech uścisków dziennie. By zachować zdrowie, trzeba ośmiu. By się rozwijać – dwunastu”.

- Virginia Satir

Nasza placówka bierze udział w kampanii społecznej #przytul dziecko, której celem poprawa jakości życia dzieci.

Chcemy osiągnąć to poprzez autorskie projekty oraz zwiększanie świadomości na temat rozwoju dzieci i korelacji pomiędzy przytulaniem, dotykiem, bliskością, obecnością, a rozwojem.

W

Wizją kampanii społecznej #przytuldziecko jest stworzenie przestrzeni wszechstronnie wspierającej społeczność troszczącą się o rozwój dzieci.

Pragniemy stworzyć społeczność #przytuldziecko - wspierającą się, troskliwą i skupioną wokół priorytetowej wartości, czyli rozwoju dziecka. Wspólnie zbudujemy przestrzeń pełną wartościowych treści, porad, inspiracji i wymiany doświadczeń.

W załącznikach dostępnę są materiały dla rodzió oraz nauczycieli. Zapraszamy do śledenia strony